hravé puzzle s vlastní fotkou – tipy na fotodárky 2020

Vítejte v sérii tipů na fotodárky. Ať už je darujete babičce, mamince či příteli, rozhodně budou nadšeni. Dnes se zaměříme na puzzle s vlastní fotkou – a jako bonus vhazuji 25% slevu!

Jak už víte, Bruneta v kuchyni ráda cestuje, fotí a tvoří, takže není divu, že mám opravdu spousty fotek. Fotím všechno – od jídla přes památky až po obyčejně neobyčejné emoce lidí okolo mě. A ráda se k těmto fotkám a zážitkům vracím.

Kam s fotkami?

Nejsem však zastánce klasických fotoalb, a nemám ráda fotky zálohované pouze v počítači nebo v mobilu. Nikdy nevíte, kdy o ně můžete přijít. Naopak miluji fotoknihy, které si můžete přizpůsobit podle sebe (a doma jich mám opravdu hodně) a také fotodárky. Razím pravidlo, že pokud nevíte, co komu dát k svátku nebo narozeninám, rozhodně neurazí flaška něčeho dobrého. Ale pokud chcete maximální spokojenost obdarovaného, vyberte osobní fotodárek.

Neříkejte mi, že by vás nepotěšil fotoobraz vašich dětí pospolu nebo babičku polštářek s jejími oblíbenými vnoučaty. A dědovi se rozhodně bude líbit sklenice na pivo s fotkou jeho rodiny. Bohužel spousta lidí o této možnosti neví nebo se bojí toho, že to sami nezvládnou. Přitom to není vůbec nic složitého!

Nakupuj se slevou!

Jsem ráda a je mi ctí, že jsem se stala ambasadorkou Empikfoto, protože vám můžu pravidelně dopřát nálož nových fotodárků a to dokonce s 25% slevou! Stačí při objednávce zadat slevový kód:

slevový kód na puzzle s vlastní fotkou

Co to vlastně pro vás znamená? Můžu vás zásobovat tipy na fotodárky, které si osobně vyzkouším od jejich objednání, přes čekací dobu výroby až po jejich „osobní“ zhodnocení. Aktuálně jsem měla možnost vyzkoušet puzzle s vlastní fotkou. Já si vybrala fotografii mě a mého přítele na vánočním firemním večírku v omamném vinařství U Kapličky v Zaječí.

Jak na hravé puzzle s vlastní fotkou?

Když jsem pracovala ve Fotolabu, zjistila jsem, že fotodárky se sice líbí, ale lidé se je bojí tvořit. Slyšela jsem takové věty jako „Je to moc složité.“, „Neumím to.“, „Neumím upravovat fotky.“ apod. Ale pozor – v tom je to kouzlo! Nemusíte být profesionální fotograf abyste si vytvořili krásný fotodárek. Stačí vám k tomu pouze internet a fotografie.

Jak si tedy vytvořit hravé puzzle s vlastní fotkou? Jednoduše! Najeďte si na stránky Empikfoto a vyberte si sekci Fotodárky. V této sekci najdete spoustu zajímavých a lákavých fotodárků, ale my si dnes vytvoříme puzzle s vlastní fotkou.

Hned v úvodu si můžete vybrat počet dílků – vaše puzzle mohou být vytvořeny z 30, 60, 120, 240 nebo 1 000 kousků. Následně si můžete vybrat barvu šablony a libovolné téma. Puzzle tak mohou mít nějaký zajímavý design nebo mohou být čisté pouze s nějakým pěkným textem, který si sami zadáte.

puzzle s vlastní fotkou od empikfoto.cz

Jakmile si vyberete požadovaný motiv, přesunete se na detail fotodárku. Tady si můžete vybrat nejenom počet dílů, ale i velikost a materiál puzzle s vlastní fotkou. Také tady vidíte cenu a předpokládaný čas výroby. Výroba většiny puzzlí trvá 5 dní, ale pozor – do této doby se nepočítá doba dodání přepravní společností! Pokud tedy objednáváte dárek na poslední chvíli, připočtěte si k této době výroby ještě 3 pracovní dny na přepravu.

vytvořte si puzzle s vlastní fotkou u empikfoto.cz

Když kliknete na „Vytvořit puzzle“ budete automaticky přesměrováni na editor Empikfoto.cz. Tady si nahrajete fotografii a následně upravíte puzzle přesně podle svých představ – přidáte text, kliparty, upravíte motiv, pozadí a prostě si pohrajete s celkovým vzhledem puzzlíků. Pak stačí dát objednat, vyplnit povinné údaje a tadá.

Jaká je kvalita fotodárku?

Moje puzzle dorazily pár dní po objednávce. Objednala jsem si 120 dílkovou variantu, což odpovídá velikosti 20×30. Puzzle s vlastí fotkou byly zabalené, tak aby se papírová krabička nepromáčkla cestou, což rozhodně oceňuji, protože vím, jak přepravci zachází někdy se zásilkami.

Na vrchní straně krabičky máte samozřejmě jako u klasických puzzlí obrázek, podle kterého puzzle skládáte. Po otevření krabičky mě čekal uzavíratelný igelitový pytlíček, ve kterém se nacházelo 120 dílků puzzle. A mohla jsem začít. Asi po půl hodině skládání jsem měla hotovo a výsledek mě příjemně potěšil – dílky do sebe krásně zapadají a výsledný efekt je úžasný.

Jak se vám líbí vytvořené puzzle s vlastní fotkou? Máte rádi fotodárky nebo je vidíte poprvé?

Sdílej

Napsat komentář