Proteinové palačinky Chia Shake – 1 v oblasti proteinových palačinek

palačinky chia shake

Nový rok se hlásí s předsevzetím v podobě „zhubnout“ nebo „jíst zdravěji“. K tomu vám mohou pomoct proteinové palačinky Chia Shake. V dnešním článku najdete nejenom recept na zdravé proteinové palačinky, ale i recenzi Chia Shake palačinek.

Před pár lety jsem chtěla vyzkoušet keto dietu od Chia Shake, ale můj žaludek a štítná žláza protestovaly. Ale oblíbila jsem si některé produkty od Chia Shake, které používám dodnes.

Jedním z takových produktů jsou vanilkové proteinové palačinky, na které vám dnes udělám recenzi a připojím samozřejmě rychlý recept na chutnou, zdravou a vydatnou snídani.

 

Recenze proteinových palačinek Chia Shake

Proteinové palačinky mají velký obsah bílkovin, živin a vitamínů, takže je doporučuji při dietě nebo jako stravu při sportování.

Proteinové palačinky Chia Shake - 1 v oblasti proteinových palačinek 1

cena: 399 Kč (10 porcí)
dostupnost: eshop Chia Shake

„Chutné proteinové palačinky si můžete připravit, během diety nebo po sportu pro doplnění bílkovin. Snadná a rychlá příprava je samozřejmostí. 1 odměrku směsi smícháme s mlékem, vylijeme na rozpálenou pánvičku s malou lžičkou oleje a smažíme pomalu pod pokličkou 2 minuty, poté otočíme a dopečeme.“ (zdroj: chiashake.cz)

Proteinové palačinky Chia Shake jsou opravdu lahodné a velice rychlé. Jak uvidíte níže, stačí přidat pouze pár ingrediencí a můžete baštit.

Proteinové palačinky Chia Shake

obtížnost: snadné   •   doba přípravy: cca 15 minut   •   počet porcí: 1 porce   •   vhodná příloha: ovoce, javorový sirup, med, tvaroh

Ingredience

  • 1 odměrka proteinových palačinek Chia Shake
  • 150 ml mléka
  • trochu oleje na potření pánve
  • ovoce podle chuti
  • javorový sirup nebo med

Postup

Proteinové palačinky jsou opravdu rychlé a jednoduché. Stačí smíchat s shakeru jednu odměrku proteinových palačinek Chia Shake a 150 ml mléka a pořádně zamíchat, aby nám těsto neudělalo hrudky. Takto připravenou směs vylijeme na rozpálenou pánev. Pokud nemáte nepřilnavý povrch, tak doporučuji trochu pomazat pánev olejem.

Palačinkovou směs dusíme cca 2 minuty pod pokličkou. Poté palačinku otočíme a opečeme ji z druhé strany. Dozlatova opečené proteinové palačinky můžeme ozdobit podle chuti a servírovat.

Na proteinové palačinky většinou dávám borůvky a javorový sirup, ale v podstatě můžete použít jakékoliv ovoce, tvaroh, džem, jogurt, čokoládu apod. Vaší chuti se meze nekladou.

Samozřejmě, že podle zvolené přílohy se odvíjí i energetická hodnota proteinových palačinek. Takže pozor na přílohu, pokud je jíte kvůli hubnutí.

Foto

obal chia shake
chia shake prášek
proteinové palačinky s borůvkami
ozdobené chia shake palačinky

Sdílej
Bruneta v kuchyni
Ahoj, jsem Bruneta v kuchyni - baví mě nejenom vaření, ale i cestování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *