Spolupráce s Brunetou v kuchyni

Díky spolupráci poznávám nové oblasti a můžu se dál vyvíjet. Zároveň díky spolupráci mohu pořádat více a více soutěží, kterých se můžete zúčastnit.

 

Spolupráce probíhá formou

  • recenzování produktu
  • recenzování služby – restaurace, dovozu jídla, apod.,
  • vložení dárku do soutěže blogu,
  • hodnocení eshopu na základě nákupu,
  • vložení banneru na blog,
  • napsání článku o restauraci, baru, e-shopu, apod.

Kontakt

V případě Vašeho zájmu o spolupráci, mně můžete kontaktovat na e-mailové adrese: sabina.krejcova@centrum.cz

 

Nebo na některé z mých sociálních sítí:

facebook bruneta v kuchyniinstagram bruneta v kuchyni

 

Dosavadní spolupráce


bruneta v kuchyni testuje brandnooz boxBrandnooz boxy odebírám již několik let. A co vlastně jde? Každé dva měsíce vám domů přijde box plný novinek, které můžete ochutnat, ohodnotit a sdělit svůj názor ostatním Noozies. Boxy obsahují novinky na trhu v oblasti potravin a pití. Zajímá vás, co je na trhu nového? Chcete vědět, jak chutná třeba nový Birel? Vyzkoušejte Brandnooz box!

spolupráce s clear coffee

CLRCFF – bezbarvá káva v lahvičce je originální, chuťově velmi lahodná a hlavně vám neobarví zuby. Měla jsem možnost vyzkoušet její chuť a o výsledku jsem vás informovala na svém IG. Káva byla velice silná, ale zároveň lahodná.

 

 

 

 


Bruneta v kuchyni testuje můj box Můj super box odebírám teprve pár měsíců. Co to vlastně je? Food box s aktuálními novinkami na trhu. Najdete v něm zdravější a občas i méně zdravé kombinace chuťovek, těstovin, nápojů, ochucovadel apod. Tyto dobroty jsou každý měsíc doručovány v úžasném pin-up balení.

 

 

bruneta v kuchyni spolupracuje s Alkohol.cz Pro Alkohol.cz jsem tvořila alkoholický drink v rámci soutěže nejlepších drinků z vína a dýně. Díky této spolupráci vznikly dva úžasné recepty na podzimní dny.