Beef Burger Litomyšl
|

Beef burger – nejlepší burger v Litomyšli

Karanténa uzavřela restaurace a hospody, ale otevřela různá hladová okénka. Beef burger v Litomyšli má své hladové okénko již několik let a u místních i cizinců sklízí jeden úspěch za druhým. Ale než začnu se samotným hodnocením, dovolte mi trochu vám toto hladové burgerové okno představit.

Beef burger v Litomyšli

Beef burger najdete na Smetanově náměstí v Litomyšli. Pro místní – je to okénko vedle České spořitelny (naproti Věži, kousek od domu U Rytířů). Pro nemístní – hledejte velkou Radniční věž na náměstí. Hladové okénko najdete hned naproti ní.

Vzhledem k tomu, že mé popisy cest nejsou vždy správně pochopeny (ano, jsem žena), tak přidávám odkaz na Google mapy a pohled ze Street view.

Beef burger v litomyšli street
Pohled ze Street view. Beef burger najdete na pravé straně.

Hladové okénko Beef burgeru v Litomyšli má i svoje webové stránky, což oceňuji, protože nemám ráda, když se předem nemůžu podívat na nabídku jídla. Stránky jsou sice jednoduché a docela obyčejné, ale jsou přehledné a aktuální. Takže za mě palec nahoru.

Líbí se mi i aktivita Beef burgeru na sociálních sítích. Musím se přiznat, že když vidím na jejich Instagramu aktuální fotky hambáčů, dostanu na ně vždycky chuť.

beef burger v Litomyšli

Moje zkušenost s Beef burgerem

Beef burger navštěvuji již pár let a vždy jsem byla spokojená. Moje vášeň začala, když jsem pracovala v litomyšlském T-mobile. S kolegou jsme si dávali hamburgera k obědu pravidelně. Takže jsem měla možnost vyzkoušet všechny burgery, co byly v nabídce.

V nabídce Beef burgeru je několik stálých hambáčů, které si můžete zakoupit zvlášť, anebo v meníčku s hranolkami a pitím. Aktuálně v jejich nabídce najdete 6 druhů burgerů, burger talíř nebo párek v rohlíku.

Objednat si můžete:

 • klasický beef burger se slaninou a rukolou,
 • sýrový Cheeseburger s cheddarem,
 • ohnivý Samuraj burger s feferonkami a slaninou,
 • Lampion burger se žampiony,
 • Lampion blue burger se žampiony a nivou,
 • osvěžující Fresh burger s ledovým salátem.

Všechny burgery si můžete objednat v double size verzi, kde vás místo 150 g masa čeká dvojitá porce. Pro menší nebo méně hladovější strávníky je připraven i Junior burger s 80g masa, cheddarem a restovanou cibulkou.

mám nejraději klasický beef burger se slaninou a rukolou. Slanina je pěkně propečená, maso je šťavnaté a dip v burgeru je skvěle okořeněný.

Přítelovi nejvíce zachutnal ohnivý Samuraj burger s feferonkami a slaninou, protože zbožňuje pikantní chutě. Oblíbil si i domácí hranolky, které jsou vždy křupavé a dobře propečené.

Vzhledem k tomu, že jde opravdu pouze o hladové okénko, není možné se najíst uvnitř jako v restauraci. Své objednané jídlo si můžete sníst buď u dřevěného stolu v podloubí před hladovým okénkem. Nebo si objednávku vzít s sebou jako já s přítelem. Oceňuji, že majitelé přešli na papírové recyklovatelné obaly a nepoužívají ty plastové. Vaši objednávku dostanete i do papírové tašky, což je také super.

No, a pokud vás stálá nabídka nezaujala, sledujte sociální sítě Beef burgeru, protože často vymýšlí netradiční novinky. Loňské léto například frčel černý hamburger, letos jsem na jejich instagramovém účtu viděla vegetariánský burger z pečené dýně nebo hot dogy. Rozhodně stojí za ochutnání!

černý hamburger

Závěrečné hodnocení

Máme s přítelem prošmejděno spousty restaurací v okolí a nebojím se říct, že v Beef burgeru v Litomyšli mají jednoznačně nejlepší hamburger v Litomyšli! Jediné, co mě trochu mrzí je to, že když dojdou zásoby, tak se hladové okénko zavře a vy máte smůlu. Bohužel se mi nejednou stalo, že jsem si ho chtěla dát okolo 18 hodiny a už prostě nebyl. Doporučuji si tedy odpoledne zavolat, jestli vůbec burger je než se pro něj vydáte.

Pecka:

 • bezkonkurenční hamburger v Litomyšli
 • milá obsluha
 • aktivní na sociálních sítích
 • vymýšlejí novinky

Chtělo by vylepšit:

 • upravit otevírací dobu nebo mít více zásob

Kontakty

No, a pokud se chcete do Beef burgeru vydat, najdete ho v Litomyšli. Úplná adresa je Smetanovo náměstí 113.

Tel. číslo: 604 550 734

Web: beefburger.cz

Instagram: @beefburgerlitomysl

Facebook: Facebook BurgerLitomysl

Už jste toto hladové okénko v Litomyšli navštívili? Co jste si dali a jak vám to chutnalo?

Podobné články

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *