Beef Burger Litomyšl
|

Recenze: Beef burger – nejlepší burger v Litomyšli (aktualizováno)

Máte chuť na burgera v Litomyšli? Podívejte se, kde najdete ty nejlepší hamburgery v okolí. Tady je aktualizovaná recenze hladového okna Beef Burger.

Karanténa uzavřela restaurace a hospody, ale otevřela různá hladová okénka. Beef burger v Litomyšli má své hladové okénko již několik let a u místních i cizinců sklízí jeden úspěch za druhým. Ale než začnu se samotným hodnocením, dovolte mi trochu vám toto hladové burgerové okno představit.

Beef burger v Litomyšli

Beef burger patří Davidovi Neumannovi, který tu od pondělí do soboty připravuje lahodné burgery. Hladové okno najdete na Smetanově náměstí v Litomyšli.

 • Pro místní – je to okénko vedle České spořitelny (naproti Věži, kousek od domu U Rytířů).
 • Pro nemístní – hledejte velkou Radniční věž na náměstí. Hladové okénko najdete hned naproti ní.

Vzhledem k tomu, že mé popisy cest nejsou vždy správně pochopeny (ano, jsem žena), tak přidávám odkaz na Google mapy a pohled ze Street view.

Beef burger v litomyšli street
Pohled ze Street view. Beef burger najdete na pravé straně.

Hladové okénko Beef burgeru v Litomyšli má i svoje webové stránky, což oceňuji, protože nemám ráda, když se předem nemůžu podívat na nabídku jídla. Stránky jsou sice jednoduché a docela obyčejné, ale jsou přehledné a aktuální. Takže za mě palec nahoru.

Líbí se mi i aktivita Beef burgeru na sociálních sítích. Musím se přiznat, že když vidím na jejich Instagramu aktuální fotky hambáčů, dostanu na ně vždycky chuť.

beefburger v litomyšli

Moje zkušenost s Beef burgerem

Beef burger navštěvuji již pár let a vždy jsem byla spokojená. Moje vášeň začala, když jsem pracovala v litomyšlském T-mobile. S kolegou jsme si dávali hamburgera k obědu pravidelně. Takže jsem měla možnost vyzkoušet všechny burgery, co byly v nabídce. 

Kvalitní suroviny

Velice oceňuji to, že David připravuje burgery s láskou a z čerstvých surovin. Hranolky jsou domácí, vyzrálé hovězí maso pochází z farmy Prodej ze statku, kterou najdete ve Sloupnici kousek od Litomyšle. Na instagramu můžete vidět nejenom přípravu hamburgerů, ale také posty, reels a stories ohledně původu ingrediencí. V dnešní době velké plus! 

Beef Burger Litomyšl

Co si dát v Beef burgeru

Aktuálně v nabídce najdete 6 druhů hamburgerů.  Ty si můžete dát zvlášť, v meníčku s hranolkami a pitím nebo v double size verzi, kde je 300 g masa. 

Stálá nabídka:

 • klasický beef burger se slaninou a rukolou,
 • sýrový Cheeseburger s cheddarem,
 • ohnivý Samuraj burger s feferonkami a slaninou,
 • Lampion burger se žampiony,
 • Lampion blue burger se žampiony a nivou,
 • osvěžující Fresh burger s ledovým salátem.

Speciality

No, a pokud vás stálá nabídka nezaujala, sledujte sociální sítě Beef burgeru, protože David často vymýšlí netradiční novinky. A to nejenom ze světa hamburgerů, ale také z hot dogů nebo sendvičů. Mezi speciality patří například Pulled Beef s trhaným masem, hot dog menu, sendvič s trhaným masem a další. Na podzim frčela i vegetariánská verze z pečené dýně a v létě jsem si dávala černý hamburger. 

černý hamburger

V létě se můžete těšit i na domácí limonády nebo litomyšlské pivo Bedřichova jedenáctka z místního pivovaru Veselka. David totiž myslí i na váš pitný režim. 

Já osobně mám ale nejraději klasický beef burger se slaninou a rukolou. Slanina je pěkně propečená, maso je šťavnaté a dip v burgeru je skvěle okořeněný. Manželovi zase nejvíc zachutnal ohnivý Samuraj burger s feferonkami a slaninou, protože zbožňuje pikantní chutě. Většinou si kupujeme meníčko, protože nám chutnají i skvělé domácí hranolky. Jsou vždy křupavé a dobře propečené.

recenze Beef Burger Litomyšl

Pouze hladové okénko

Vzhledem k tomu, že jde opravdu pouze o hladové okénko, není možné se najíst uvnitř jako v restauraci. Své objednané jídlo si můžete sníst buď u stolečku v podloubí přímo před hladovým okénkem. Nebo si objednávku vzít s sebou domů. Jo, a zapomeňte na plastové obaly! David dává burgery na papírový tácek. Používá také papírové tašky, abyste si mohli vzít svou objednávku pohodlně s sebou. 

Závěrečné hodnocení Beef burger

Máme s manželem prošmejděno spousty restaurací v okolí a nebojím se říct, že v Beef burgeru v Litomyšli mají jednoznačně nejlepší hamburger v Litomyšli! Jediné, co mě trochu mrzí je to, že když dojdou zásoby, tak se hladové okénko zavře a vy máte smůlu. Doporučuji si volat předem nebo sledovat sociální sítě, ať víte, jestli má smysl se u hladového okénka ještě stavovat. Bohužel se mi nejednou stalo, že jsem si chtěla dát burgera okolo 18 hodiny a už prostě nebyl. Ale chuťově je nepřekonatelný!

Jako místní navíc oceňuji i snahu o sezónní a netradiční novinky, které nejsou ve stálé nabídce. Můžu tak ochutnat i nějaké jiné dobroty. 

Pecka:

 • bezkonkurenční hamburger v Litomyšli
 • milá obsluha
 • aktivní na sociálních sítích
 • stálá nabídka + sezónní nabídka, která se mění
 • kvalitní suroviny z lokálních farem
 • papírové tašky a obaly

Chtělo by vylepšit:

 • upravit otevírací dobu nebo mít více zásob

Už jste toto hladové okénko v Litomyšli navštívili? Co jste si dali a jak vám to chutnalo?

Podobné články

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *