Bruneta v kuchyni, těší mě!

Ahoj, jmenuji se Sabina. Baví mě vaření, pečení (i nepečení), tvoření, cestování, zútulňování domácnosti, hraní PC a deskových her, líčení i kosmetika. Dokonce tak moc, že jsem si udělala vizážistický kurz v jedné pražské škole. Líčení je můj koníček a rozhodně se tím neživím, ale ráda se s vámi o pár triků podělím. 

Kdo jsem 

Své dětství jsem prožívala v malebném prostředí Orlických hor a již několik let bydlím v historickém městě, které si oblíbila například kuchařka M. D. Rettigová, hudebník B. Smetana, prozaik Alois Jirásek, spisovatelka Božena Němcová, malíř Josef Váchal nebo sochař Olbram Zoubek. Pokud ani teď nevíte, nebudu vás dále napínat – je to nádherná Litomyšl.

Bloguji již od svých pubertálních let, ale musím říct, že styl blogu se od té doby hodně změnil. Nejvíce po operaci štítné žlázy, kdy jsem si začala uvědomovat, že by měl člověk dbát na správné jídlo i duševní pohodu.

Food blog Bruneta v kuchyni je blogem dospělé skoro třicátnice, která miluje vaření, úpravu receptů podle svých představ a chutí, ale také si udělá čas na cestování, tvoření, kosmetiku, ale i zábavu. Když zrovna nejsem v práci, vařím, bloguji, zvelebuji náš domov, hraji deskové i počítačové hry, tvořím dekorace, kosmetiku nebo dárky pro své blízké.

To vše najdete i na mém blogu, protože život je krátký a je potřeba si ho užít!

Proč jsem se rozhodla psát tento blog?

Po operaci štítné žlázy jsem si začala uvědomovat, že práce není všechno. A také to, že nikdo, ale opravdu nikdo není dokonalý. Snažím se užívat si života, vzdělávat se a bavit se. A psaní je jednou z věcí, která mě opravdu baví. A jako bonus můžu inspirovat i vás – své čtenáře.

Nikdo není dokonalý (ani já ne), ale každý může být šťastný! 

Bruneta v kuchyni

Co najdete na food blogu Bruneta v kuchyni?

Recepty

Kdo má rád jídlo? Já! Plus dalších miliony lidí. Já ráda jím, ale mnohem raději vařím, smažím, peču a připravuji i nepečené dezerty. Na mém blogu najdete recepty na rychlé zdravé snídaně, ale také na menší hříšné víkendové prasárničky. Nebudou chybět ani recepty všeho druhu vhodné k obědu, k večeři nebo na svačinky. A jelikož mám ráda i různé zimní a letní nápoje, nebudou chybět ani drinky (a to v alkoholické i nealkoholické formě).

Lifestyle

V lifestylové kategorii najdete vše pro spokojený život. Články ohledně moderního pin-up a rockabilly stylu, tipy na líčení, kosmetické rady a nechybí ani DIY tvorba.

Bydlení

Ke spokojenému životu patří i útulný domov. Razím pravidlo, že každý domov může být útulný. A když tvrdím, že každý, tak opravdu každý. Stačí ho jen důkladně uklidit a vyzdobit podle svého stylu. Nemusíte mít hromadu peněz, aby byl váš domov krásný a příjemný. Občas si vytvoříme i nějaké dekorace!

Recenze

Už podle názvu vás může napadnout, že půjde o recenze. Ale čeho? Toho, co mám ráda. Čekají vás recenze kosmetiky, knih, kuchařek, ale také deskových her, protože tohle všechno je součástí mého života.

Doufám, že se vám na mém blogu bude líbit a budete se vracet pro inspiraci. Vaše Bruneta v kuchyni.