kosmetika nyx recenze
| | | |

Recenze: Poznejte kosmetický adventní kalendář NYX 2020

Kosmetická značka NYX Professional Make-up nese svůj název podle řecké bohyně noci – Nyx. Řeckou mytologii naprosto zbožňuji, takže jsem si brzy zamilovala i celou značku NYX. A to nejenom kvůli vzhledu, ale také díky kvalitě produktů. Nyx se řadí mezi profesionální kosmetické značky, které však mají zároveň dostupné ceny oproti dalším profi značkám jako je například Maqpro nebo MAC. Dnes se blíže podíváme na kosmetický adventní kalendář NXY 2020.

Když jsem na internetu narazila na 24 Day Holiday Countdown, nemohla jsem odolat.

Design adventního kalendáře NYX Professional

Kosmetický adventní kalendář 24 Day Holiday Countdown od NYX je rozkládací. Ve složeném stavu má rozměry 37 × 26 cm. Při rozložení kalendáře je jeho délka 53 cm.

NYX sází na velice výrazný design – výrazný růžový obal doplňuje třpytivý nápis Diamonds & ice. Třpytivé jsou i malé drahokamy po okrajích celého kalendáře. A když kalendář rozložíte, najdete další výrazné třpytivé street dekorace připomínající hip hopové songy na MTV.

Na můj vkus je design až moc přehnaný a Vánoce mi moc nepřipomíná. Najdete tu vyobrazení diamantů, amerických dolarů, šampaňské, lodičky, nalíčenou ženu, rádio a řetěz s americkým dolarem. Opravdu jako krk Snoop Dogga. Ale chápu, že někoho může design opravdu nadchnout.

Kosmetická nálož

Na zadní straně adventního kalendáře NYX Professional najdete vyobrazení kosmetických produktů, které najdete pod jednotlivými okénky. Což je super, protože nekupujete zajíce v pytli. Akorát se nedozvíte, co v jaký den najdete. Špetka tajemství je tedy zachována a můžete se těšit na každodenní otevírání.

Kosmetický adventní kalendář 2020

Co můžete v kalendáři najít?

V adventním kalendáři NYX Professional najdete celkem 24 kosmetických produktů – na každý den jeden. Jde o nejprodávanější a nejoblíbenější produkty značky NYX v mini nebo v plné verzi.

Nejčastěji najdete produkty na rty a na oči. Nechybí matné rtěnky, lesky na rty nebo balzámy. Součástí dárkové sady jsou třpytivé oční stíny v několika barvách, rozjasňovače, podkladové báze i pudr pro dokonalý finish.

kosmetika nyx recenze

Kalendář nerozbalím, protože bych zkazila překvapení sobě i vám. Ale pokud vás zajímá, co v kalendáři najdete, mrkněte na můj Instagram Lady Noir.

 

 

 

 

 

Vyplatí se adventní kalendář NYX?

Pokud milujete produkty od NYX, tak rozhodně ano. Protože cena kalendáře je 1 359 Kč, takže za jednotlivé kousky zaplatíte přibližně 56 Kč. No, a pokud máte u sebe nějakou milovnici kosmetiky a nevíte, co jí dát k Vánocům, zkuste kosmetický adventní kalendář.

Zajímá vás kosmetika? Mrkněte i na recenzi kosmetického kalendáře od Makeup Revolution.

adventní kosmetický kalendář NYX

 

 

 

Podobné články

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *