Faberlic Beauty Cafe recenze
| |

Recenze: 5 voňavých sad Faberlic Beauty Cafe

Každá žena chce vonět a každá miluje vůni ovoce, zmrzliny a dalších dobrot. Co kdybych vám řekla, že svou oblíbenou zmrzlinu, makronku nebo dezert můžete mít i ve sprše nebo ve vaně? A bez přibírání na váze! Vyzkoušela jsem pečující kosmetiku Faberlic Beauty Cafe. V těchto sadách můžete najít sprchové gely, pěny do koupele, tekutá mýdla, krémy na ruce, peeling nebo tělová mléka. Každá vůně má jiný produkt. To je škoda, protože jsem si oblíbila některé vůně, ale chybí mi jejich produkty. Například peeling. Snad tenhle nedostatek časem Faberlic doladí.

5 sladkých vůní Beauty Cafe

Nejvíce mi voněla sada s názvem Hruškový parfait, která mi připomínala pečenou hrušku. V této sadě můžete najít tekuté mýdlo na ruce a sprchový gel. Skvěle voněl i Borůvkový koláč, který nabízí mnohem víc produktů. Nechybí sprchový gel, pěna do koupele, tekuté mýdlo nebo krém na ruce s hydratačními složkami.

Faberlic Beauty Cafe recenze krémů na ruce faberlic
hydratační krémy na ruce

Produkt s názvem Banánová pěna je jako čerstvě oloupaný banán. Můžete si ho koupit jako krém na ruce, sprchový gel a pěnu do koupele. Ale je až moc sladká. Pokud máte raději svěží lehce nasládlé vůně, vyzkoušejte tělový peeling, krém na ruce nebo sprchový gel s vůní Limetkový sorbet.

Faberlic Beauty Cafe banana mouse
Faberlic Banana mouse

Na závěr jsem si nechala vůni s názvem Raspberry millefeuille, což je malinový francouzský dezert. Ten voní jako čerstvě utržené maliny! A co je k dostání? Tělový peeling, hydratační krém na ruce a sprchový gel.

Faberlic Beauty Cafe Raspberry Millefeuille recenze
Faberlic Raspberry Millefeuille

Recenze Faberlic Beauty Cafe

Všechny voní nádherně, ale co jejich účinek? Tekuté mýdlo je voňavé, ale nevidím žádný jiný účinek (změkčení pokožky nebo další efekt). Ale ostatní produkty jsou jiné kafe! Pěna do koupele dělá opravdu bohatou pěnu, která vydrží ve vaně po celou dobu koupele. Sprchový gel nejenom krásně voní, ale zároveň hydratuje pokožku, což se hodí, protože nesnáším tělové krémy. 😀

faberlic Blueberry cupcake
Faberlic Blueberry cupcake

Vysoce hydratační a pečující jsou také krémy na ruce ze série Beauty Cafe. Najdete tu všechny vůně – 5 recenzovaných + novou sadu s názvem Pomerančová meringue.

Ale co je úplně nejvíc, tak peeling. Bože, moje pokožka byla tak jemná a hladká a dokonalá. Škoda, že peeling mají pouze s vůni Limetkový sorbet a Raspberry millefeuille. Celou kompletní sadu bohužel nenajdete.

Zaujala vás značka Faberlic? Mrkněte i na článek Recenze: Vůně Faberlic od Evelyne Boulanger a Delphine Lebeau

A co cena?

Ale co je super, že sady vypadají dobře i jako dárek. A jak vychází sady cenově? Záleží, jak je nakombinujete, ale já dělala vánoční balíčky o 4 produktech za 300 Kč. Nevýhoda je, že musíte sehnat prodejce Faberlic nebo si vytvořit svou vlastní registraci a nakupovat se slevou. Já tak nakupuji pro sebe a pro rodinu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *