recenze diáře 3v1
|

Recenze: Demotivační diář od 3v1 plný antirad

Sice si všechno potřebné píšu do sdíleného kalendáře, abych viděla, co s přítelem plánujeme. Ale i přesto si každý rok kupuji papírový diář, kam si zapisuji úkoly do práce, dovolenou nebo lékaře. Pro rok 2020 jsem si pořídila Motivační diář od A cup of style, ale kvůli epidemii koronaviru mi byl úplně k ničemu. Letos jsem vsadila na Demotivační diář.

Demotivační diář pro rok 2021

A ani se nedivím, že se osvědčená trojice spustila do světa diář plný antirad. Proto se v roce 2021 nemusíte bát si dát vínko a navíc už 3.1 zjistíte, že jsou vlastně všechna předsevzetí zbytečná. Demotivační diář není udělaný proto, abyste se zhroutili, co všechno nezvládáte. Je to zábava.

recenze diáře 3v1

Demotivační diář recenze

Diář má praktický formát, který nezabírá moc místa a vleze se do každí kabelky. Aby se vám neotevřel, je opatřen černým gumovým páskem. Přebal diáře má fakt styl. Najdete na něm stopy od skleniček od vína a také rozmazané rtěnky.

Demotivační diář recenze

Každý měsíc vás čeká nějaká část k pobavení – samozřejmě tematicky spojená s daným obdobím. V lednu se pobavíte u předsevzetí, které stejně nedodržíte. V březnu vás čeká úklid neúklid skříně. A v květnu se dozvíte, že vaše vysněná postava v plavkách stejně letos nedopadne (tak jako každý rok). Holky pomocí diáře ukazují, že ani ony nejsou dokonalé. Pobavila mě třeba fotka, kde mají všechny vyhrnutá trička a ukazují své špíčky.

Ale zpět k diáři – diář si pořizujete hlavně proto, abyste do něj mohli zapisovat vše potřebné. Nebo jako kontrolu svátků. I tohle všechno v diáři najdete. Teda kromě svátku sv. Valentýna, protože 14.2.2021 jiný svátek, než Světový den léčby zvukem prostě není!

Demotivační diář 2021 3v1Demotivační diář ukázka

Dost se pobavíte i u nakreslených typů prsou nebo u pánského přirození. Můžete si porovnat svá prsa se zakroužkovanou postavou holek. Nebo zjistit, jak je na tom váš přítel, teda pokud nějakého máte. Pokud ne, tak vás určitě potěší kvíz expřítelů nebo 99 důvodů proč ti nezavolá. Letní období je plné vtipných důvodů proč jet na vodu nebo stanovat jako každá správná Češka.

Závěrečné hodnocení Brunety v kuchyni

Líbí se mi nápad udělat něco jinak – běžně se setkáte s klasickými motivačními diáři, které jsou v podstatě demotivační, pokud s nimi nestíháte držet krok (nebo pokud přijde epidemie). 3v1 Demotivační diář od začátku slibuje hlavně zábavu! Myslím, že se diář stane dokonalým společníkem všem holkám, co mají rády víno, neřeší svou postavu a chtějí si užívat života. Fakt nečekejte fitness rady nebo kosmetické tipy, ale naučíte se milovat se takovou jaká jste. Každý den vám nějaký ten vtípeček vykouzlí úsměv na tváři. A nechybí ani Tudů list u každého týdne.

demotivační diář 3v1

Myslím, že holky jedou pecky a díky jim za to!

Není 3v1 Demotivační diář pro vás to pravé ořechové? Mrkněte na další alternativy.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *