kreativní hrnek od balibee
| | |

Recenze: designové hrnky s nápisem od BaliBee

Hledáte hrnky s nápisem jako dárek pro své blízké? Nebo jen chcete vyjádřit, jak se cítíte? Řekněte to designovým ručně potištěným hrnkem. Dnes pro vás mám recenzi designových hrnků s nápisem z e-shopu Bali Bee. Jaké jsou hrnky s příběhem?

Kdo mě zná osobně, tak ví, že mám ráda hrnky s nápisem. A ještě lépe s příběhem. No, a přesně takové vyrábí Verča, maminka 2 dětí, 3 koček a 1 psa. Jsem ráda, že jsem s ní mohla navázat spolupráci a ukázat tak světu její úžasné designové hrnky s trefnými popisy.

O BaliBee

Firmu BaliBee založila Verča v roce 2022, stejně jako e-shop, kde si můžete koupit její autorské produkty. Co vše nabízí? Hrnečky, hrnečky s bambusovými podtácky, dětské hrnečky a také misky pro psy nebo kočky. A sem tam najdete nějakou limitovanou edici – například sklenici s nápisem, vánoční hrnky nebo valentýnský balíček s kávou a čokoládami.

Všechny produkty na e-shopu mají ručně vyráběné potisky, které dělá Verča ve volném čase. Mezi nejoblíbenější patří hrnek s nápisem DEPRESSO, o který si můžete zasoutěžit na mém IG profilu. Ale z pestré nabídky motivačních, demotivačních i vtipných hrnků si vybere opravdu každý. Hrnky můžete koupit v univerzální bílé barvě, v pestré žluté barvě a nově také v barvě cappuccino.

recenze balibee obchodu
zdroj fotky: Instagram @bali_bee_obchod

Recenze: hrnky s nápisem BaliBee

Které jsem si objednala…

Objednala jsem si hrnky s bambusovými podšálky, protože mám pro ně velkou slabost. Vypadají roztomile a nemusím nikde hledat podtácek, když si chci udělat kávu. Vybrala jsem si mateřské hrnky, které se teď budou hodit. První z nich má nápis MATEŘSTVÍ… PŘÍBĚH STUDENÝHO KAFE a SUPER MÁMA, SUPER ŽENA, SUPER UNAVENÁ.

designové espresso hrnky BaliBee

Tyhle mateřské hrnky mě baví, a proto jsem je objednala i jako dárek pro 2 maminy ve svém okolí. Doufám, že jim udělají radost tak jako mně.

Zároveň jsem vzala jeden hrnek také novopečenému otci – svému manželovi. Cappuccino hrnek s nápisem SUPER TÁTA, SUPER CHLAP, SUPER MAKÁ mu udělal opravdu radost.

BaliBee hrnky

Dodání a balení

Rychlost dodání byla neskutečná. Jeden den jsem objednala a ještě týž den mi přišlo info, že byl balíček předán k expedici. Když mi za pár dní dorazila notifikace do aplikace Zásilkovna, těšila jsem se, až si balík vyzvednu.

Už po otevření krabice jsem viděla, že je vše ručně balené s láskou. Každý hrnek je zabalen zvlášť v krabičce, aby se nepoškodil o jiný kus. Bambusový podšálek Verča vkládá na krabičku s hrnek, dá na něj Lotus sušenku, vizitku a vše převáže jutovým provázkem, aby vše drželo na svém místě. V podstatě můžete rovnou vyndat a udělat si kafe.

Bali Bee obchod

Hrnky s nápisem

Všechny hrnky jsou keramické. Jejich průměr je 8,4 cm a výška 5,4 cm. Objem hrnečku je 200 ml, což odpovídá většímu espressu nebo menší kávě. Bambusový podtácek má průměr 10,3 cm a výšku 1 cm. A řeknu vám, že hrneček tam pasuje dokonale (jako prdel na hrnec). Celková hmotnost je 260 g.

Recenze designové hrnky s nápisem od BaliBee

Z hrnečku se káva pije skvěle. Ucho je dostatečně velké pro pohodlný úchop hrnku a díky bambusovému podtácku nemáte nikde kolečka od kafe.

Hrnky s nápisem a myčka

Pokud už doma nějaký hrnek s vlastní fotkou nebo nápisem máte, jistě vás nepřekvapí, že se nemá umývat v myčce. Text hrnku BaliBee je vyroben pomocí sublimace, takže je lepší ruční mytí houbičkou a jarovou vodou. Mýt v myčce hrnek sice můžete, ale stejně jako u všech hrnků s nápisem ovlivníte stálost barvy potisku. Je to jen na vás.

Hrnek s nápisem BaliBee recenze

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *