univerzální diář můj rok
|

Recenze kreativního diáře Mementerra Můj rok

Startujeme nový rok a s ním přichází i nové články a recenze. Speciálně tuto recenzi jsem si nechala právě na nový rok, protože se vztahuje také k mému předsevzetí. Pojďte se podívat na recenzi diáře s názvem Mementerra Můj rok.

Jsem zastáncem klasických papírových diářů. A i když mám důležité schůzky, lékaře a další nezbytnosti zapsané v Google kalendáři, nikdy se papírového diáře nezbavím. A ani nechci, protože je kreativní a zároveň je to taková vzpomínka na život. Proto není divu, že prvním článkem letošního roku 2021 bude recenze na diář s názvem Mementerra Můj rok.

Můj rok od Mementerra

Mementerra Můj rok je týdenní nedatovaný diář vhodný pro každý rok. Můžete si sami předepsat datumy, výročí, svátky, schůzky, narozeniny a další věci. Dokonce můžete přidat i své malůvky nebo nějaký osobní vzkaz, pokud se jedná o dárek. Anebo to můžete využít jako opravdový diář na památku. Zaznamenejte si důležitá data nebo se jen svěřte se svým životem. Vše dle libosti.

Hledáte něco odvážnějšího? Mrkněte na recenzi Demotivačního diáře od holek 3v1.

Recenze diáře Můj rok

Mám ráda kreativní diáře a vzpomínky. A Mementerra obchod znám již pěkně dlouho, protože jsem přítelovi k výročí kupovala Our Love Challenges. A Až jednou zaznějí svatební zvony, tak bych chtěla i Svatebník. Když jsem viděla, že má Mementerra novinku, chtěla jsem ji mít.

Diář Můj rok se svou velikostí B6 skvěle padne do kabelky i do ruky. A díky tvrdé vazbě je naštěstí pevný a něco vydrží. A aby se vám v kabelce diář neotevřel, je opatřen modrou gumičkou. Ale nejvíce se mi líbí akvarelové ilustrace na deskách i na samotných stránkách. Každý měsíc má svou barevnou akvarelovou ilustraci a texty psané ručním krasopisem.

Mementerra Můj rok

Každý měsíc má svou vlastní originální stránku.

Celý týden je k zobrazení na dvoustránce. Na levé straně najdete dny od pondělí do čtvrtka a na pravé straně se nachází pátek, víkend a prostor pro poznámky. I tady se setkáte s ručním krasopisem a volným prostorem pro datumy. Ty si však musíte vyplnit sami.

Není určený přímo na daný rok!

Mementerra Můj rok recenze

Každý měsíc vás čeká také takové menší shrnutí. Můžete si napsat, za co jste byli v předešlém měsíci vděční a co plánujete na nadcházející měsíc. Můžete se i pochválit, pokud se vám něco povedlo.

Každý měsíc něco na zamyšlení

Recenze: Tvořivý diář Mementerra Můj rok

Cestovatelky zaručeně ocení i mapu České republiky, kam si mohou zaznamenávat navštívená místa. Sympatická je i vnitřní kapsa na nějaké drobné nezbytnosti. A abyste nemuseli hledat aktuální datum, stačí si Můj rok založit pomocí přiložené ilustrované záložky. Záložka je oboustranná – jedna strana je světlá a druhá je tmavě modrá. Tmavě modrá záložka se mi osobně líbí nejvíce.

Nechybí ani stylová záložka

Tvořivý diář Mementerra Můj rok

Komu diář Můj rok doporučuji? Všem milovníkům kreslení, malování, tvoření a motivačních textů. Komu naopak doporučuji jiný typ diáře? Lidem, kteří chtějí hotový diář a nemají v plánu kreslit a doplňovat osobité texty.

Nevybrali jste si diář?

Podívejte se na Heureku, kde najdete několik dalších diářů pro daný rok.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *