Recepty podle chodu večeře

Recepty podle chodu

Hledáte inspiraci pro své snídaně, svačiny, večeře nebo obědy? Podívejte se na recepty podle chodu a vyberte si podle své potřeby. Stačí kliknout na kategorii a listovat recepty od nejnovějších.

recepty podle chodu snídaně a brunch

Snídaně a brunch

Snídaně je základ dne, proto by měla být pestrá a vyvážená. Já mám nejraději sladké snídaně, ale vzhledem k tomu, že můj přítel sladké nemusí, najdete tu i tipy na slané snídaně. Na mém blogu najdete i spoustu receptů na hrníčkové snídaně Mug cakes a snídaně do skleniček, které si můžete vzít například s sebou do práce.

A nezapomínám ani na bunch pro milovníky spánku a opozdilce. V této kategorii najdete i svačiny, protože je můžete použít i jako snídani nebo brunch.

recepty podle chodu polévky

Polévky

Polévka je grunt a maso je špunt. To mi vždycky říkávala babička, když jsem byla malá. Možná proto tolik miluju všechny polévky. Je mi jedno, jestli je to polévka krémová nebo vývar. Mám je ráda všechny. Dokonce i ty studené a někdy nepohrdnu ani sladkou polévkou. Zamilovala jsem si i husté polévky, které si někdy dávám místo večeře nebo svačiny.

Na mém blogu najdete například podzimní dýňovou polévku, tradiční česnečku, ale i orientální pikantní thajskou polévku. Nebojte, receptů bude mnohem více.

recepty na oběd

Obědy

V kategorii Recepty podle chodu nesmí samozřejmě chybět ani obědy. Na blogu Bruneta v kuchyni najdete recepty na víkendový oběd, ale i na obědy do práce. Nechybí české a polské klasiky, ale můžete se těšit i na kuchyní inspirovanou zahraničím. Miluji italskou kuchyni, delikatesy inspirované Mexikem nebo vůně orientálních dálek.

A vzhledem ke své nemocné štítné žláze se zaměřuji i na středomořskou kuchyni. Miluji ryby a mořské plody! Mňam.

Recepty podle chodu večeře

Večeře

Večeříte vajíčka nebo dáváte přednost něčemu jinému?

Na blogu Bruneta v kuchyni najdete recepty na večeře studené i vařené. Nechybí recepty na sladké i slané večeře, které se liší ingrediencemi, časem i způsobem přípravy. Nenechte si ujít recept na krupicovou kaši podle Přemka Forejta, italskou sýrovou frittatu, gravlax z lososa a další dobroty.

Drinky a nápoje

Drinky a nápoje

Co by byla oslava bez drinků? V této kategorii najdete alkoholické i nealkoholické drinky vhodné na oslavy nebo jen tak na chuť.

Jsem milovnice kávy, takže nezapomínám ani na kávové recepty. V létě se můžete těšit na letní osvěžující nápoje a ledovou kávu. V zimě naopak přidávám zimní likéry, drinky pro zahřátí a myslím také na Vánoce. Můžete se těšit i na jedlé dárky pro své blízké.

Pomazánky a předkrmy

Pomazánky předkrmy

Oslava bez předkrmů a chuťovek není správná oslava. Přivítejte své blízké domácím chlebem s čerstvě připravenou pomazánkou nebo lahodnými chlebíčky. Nebudou chybět ani recepty na zdravé předkrmy. Vyzkoušet můžete například Gravlax z lososa, Guacamole z avokáda a mnoho další inspirace.

Jo, a mrkněte také na sladké inspirace – vyzkoušet můžete například recept na bábovku ze špaldové mouky nebo recept na avokádový termix.

recepty podle chodu pečivo

Domácí pečivo

Příprava domácího pečiva není zas tak složitá, jak se může zdát. I já jsem se dala na pečení. Vyzkoušejte recepty na domácí chleba ze špaldové i celozrnné mouky nebo domácí houstičky.

Od té doby, co jsem si koupila domácí pekárnu, peču o sto šest.

error: Pozor: Obsah je chráněn proti zneužití