Bruneta v kuchyni

Blog Bruneta v kuchyni

 

Bruneta v kuchyni, těší mě!

bruneta v kuchyni

Ahoj, jmenuji se Sabina!

 

 

Baví mě vaření, tvoření a psaní. 

 

 

Ve volném čase tvořím různé dekorace a módní doplňky, cestuji se svým skoro mužem, zútulňuji domácnost, ale ráda si zahraju deskové hry, na playstationu nebo na počítači. Aktuálně u nás nejvíce frčí deskovka Party alias, Assassin Creed na počítači a Just dance na playstationu. 

 

 Zajímám se o módu, kosmetiku a líčení. Dokonce tak moc, že jsem si udělala vizážistický kurz v pražské profesionální škole SURFACE. 

 

 

Líčení je můj koníček a rozhodně se tím neživím, ale ráda se s vámi o pár triků podělím. Stejně jako o recepty, tipy a triky, DIY návody a recenze. 

 

 

Chcete si přečíst více o mně? Podívejte se na Můj příběh

Proč jsem se rozhodla psát tento blog?

Bruneta v kuchyni není můj první blog, ale myslím, že je můj poslední. Dřív jsem se zaměřovala na pubertální pojetí blogů, ale už jsem dospělá a mnoho věcí se změnilo. Proboha, je mi 30! 😀 

 

Po operaci štítné žlázy jsem si začala uvědomovat, že práce není všechno. Více se zaměřuji na to, co mě baví. A na své zdraví Uvědomila jsem si také to, že nikdo, ale opravdu nikdo, není dokonalý (ani já ne). Takže jsem přestala sledovat dokonalé ženy na sociálních sítích a zaměřila jsem se na ty reálné. A tak přistupuji i ke svému blogu.

 

Rozhodující je pro mě autentičnost a realita

 

 

Chci vás inspirovat, poradit vám a podělit se s vámi o tipy a triky do domácnosti. Chci vám ukázat, že každý domov může být útulný a šťastný, a že každá žena může být sebevědomá a nádherná, i přes své nedostatky, které na sobě nemá ráda.  

Kde beru fotografie?

Často se mě ptáte, odkud mám fotografie receptů nebo recenzí. Jsou to moje fotky, které nejsou sice moc profi vyfocené, ale za to reálné.  🙂 

 

Asi se divíte, proč mám ochranu fotografií a textu. Proč jsem tak paranoidní. Bohužel jsem našla svou fotku s recenzovaným produktem na Marketplace u nějaké předprodejkyně kosmetiky. Paní sice fotku stáhla, ale trvalo mi 14 dní, než jsem ji vysvětlila, že fotky, které ji najde Google nejsou volně ke stažení. 

 

 

V některých inspirativních článcích používám fotografie z placené fotobanky Shutterstock, pokud zrovna v mé zásobě žádné fotografie nemám. 

Co najdete na food blogu Bruneta v kuchyni?

Kdo má rád jídlo? Já! Plus dalších miliony lidí. Já ráda jím, ale mnohem raději vařím, smažím, peču a připravuji i nepečené dezerty. 

 

Na blogu Bruneta v kuchyni najdete recepty na rychlé zdravé snídaně, svačiny, lahodné obědy, ale také na fitness i hříšně sladké dezerty. A jelikož mám ráda i různé zimní a letní nápoje, nebudou chybět ani drinky (a to v alkoholické i nealkoholické formě).

Ke spokojenému životu patří i útulný a šťastný domov. 

 

Razím pravidlo, že každý domov může být útulný. A když tvrdím, že každý, tak opravdu každý. Stačí ho jen důkladně uklidit a vyzdobit podle svého stylu. Nemusíte mít hromadu peněz, aby byl váš domov krásný a příjemný. Občas si vytvoříme i nějaké dekorace!

lifestyle blog
recenze kosmetiky

V lifestylové kategorii najdete vše pro spokojený život. Články ohledně moderního pin-up a rockabilly stylu, tipy na líčení, kosmetické rady a nechybí ani DIY tvorba. Aktuálně řeším také svatbu, takže najdete i dost článků na toto krásné téma. Jo a taky pár svatebních DIY rad, protože každý chce ušetřit, no ne? 

Už podle názvu vás může napadnout, že půjde o recenze. Ale čeho? Toho, co mám ráda. Čekají vás recenze kosmetiky, knih, kuchařek, ale také deskových her, protože tohle všechno je součástí mého života. Často se mě ptáte také na recenze domácích spotřebičů a bílé techniky. Nebojte, i to chystám! 

Najdete mě i na sociálních sítích

Doufám, že se vám na mém blogu bude líbit a budete se vracet pro inspiraci. Vaše Bruneta v kuchyni.

Nejčastěji mě najdete na Instagramu

2 komentáře

Komentujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

error: Pozor: Obsah je chráněn proti zneužití