Bruneta v kuchyni, těší mě!

bruneta v kuchyni

Ahoj, jmenuji se Sabina!

Jsem milovnice kávy, cestování, vaření, pečení, tvoření a zábavy. Také jsem manželka a budoucí matka.

Ve volném čase tvořím různé dekorace a módní doplňky, cestuji se svým mužem, zútulňuji domácnost, ale ráda si zahraju deskové hry, na playstationu nebo na počítači. Aktuálně u nás nejvíce frčí deskovka Party alias, Assassin Creed na počítači a Just dance na playstationu.

Zajímám se o módu, kosmetiku a líčení. Dokonce tak moc, že jsem si udělala vizážistický kurz v pražské profesionální škole SURFACE.

Líčení je můj koníček a rozhodně se tím neživím, ale ráda se s vámi o pár triků podělím. Stejně jako o recepty, tipy a triky, DIY návody a recenze.

Chcete si přečíst více o mně? Podívejte se na Můj příběh.

Proč jsem se rozhodla psát tento blog?

Bruneta v kuchyni není můj první blog, ale myslím, že je můj poslední. Dřív jsem se zaměřovala na pubertální pojetí blogů, ale už jsem dospělá a mnoho věcí se změnilo. Proboha, je mi 30! 😀

Po operaci štítné žlázy jsem si začala uvědomovat, že práce není všechno. Více se zaměřuji na to, co mě baví. A na své zdraví Uvědomila jsem si také to, že nikdo, ale opravdu nikdo, není dokonalý (ani já ne). Takže jsem přestala sledovat dokonalé ženy na sociálních sítích a zaměřila jsem se na ty reálné. A tak přistupuji i ke svému blogu.

Rozhodující je pro mě autentičnost a realita!

Chci vás inspirovat, poradit vám a podělit se s vámi o tipy a triky do domácnosti. Chci vám ukázat, že každý domov může být útulný a šťastný, a že každá žena může být sebevědomá a nádherná, i přes své nedostatky, které na sobě nemá ráda.

kronika rodinných oslav a zvyků

Kde beru fotografie?

Často se mě ptáte, odkud mám fotografie receptů nebo recenzí. Jsou to moje fotky, které nejsou sice moc profi vyfocené, ale za to reálné. K focení používám svého miláčka – Olympus Pen a vyměnitelným objektivem a občas také mobil, když není nic jiného po ruce. 🙂

Asi se divíte, proč mám ochranu fotografií a textu. Proč jsem tak paranoidní. Bohužel jsem našla svou fotku s recenzovaným produktem na Marketplace u nějaké předprodejkyně kosmetiky. Paní sice fotku stáhla, ale trvalo mi 14 dní, než jsem ji vysvětlila, že fotky, které ji najde Google nejsou volně ke stažení.

V některých inspirativních článcích používám fotografie z placené fotobanky Shutterstock, pokud zrovna v mé zásobě žádné fotografie nemám.

Co najdete na food blogu Bruneta v kuchyni?

recepty od Brunety v kuchyni

Recepty

Kdo má rád jídlo? Já! Plus dalších miliony lidí. Já ráda jím, ale mnohem raději vařím, smažím, peču a připravuji i nepečené dezerty. A naštěstí mám doma skvělého strávníka. 🖤

Na blogu Bruneta v kuchyni najdete jednoduché recepty na sladké snídaně, svačiny, lahodné obědy, ale také na fitness i hříšně sladké dezerty. Udělám radost i milovníkům polévek a domácího pečiva. A jelikož mám ráda i různé zimní a letní nápoje, nebudou chybět ani drinky (a to v alkoholické i nealkoholické formě).

 

bydlení a domov

Bydlení

Ke spokojenému životu patří i útulný a šťastný domov.

Razím pravidlo, že každý domov může být útulný. A když tvrdím, že každý, tak opravdu každý. Stačí ho jen důkladně uklidit a vyzdobit podle svého stylu. Nemusíte mít hromadu peněz, aby byl váš domov krásný a příjemný. Podělím se s vámi o tipy i inspirace.  Občas si vytvoříme i nějaké dekorace!

 

lifestyle blog

Ze života – lifestyle

V lifestylové kategorii najdete vše pro spokojený život a také pro zábavu.

Nechybí články ohledně módy a krásy, ale také tipy na výlety s dětmi i bez nich. Navíc se dozvíte, kde se dá skvěle najíst, a jakým místům se raději vyhnout. Nechybí ani DIY tvorba nebo téma štítné žlázy. Aktuálně řeším také svatbu, takže najdete i dost článků na toto krásné téma. Svatbu mám už úspěšně za sebou, takže pro vás mám pár tipů na svatební přípravy, jak ušetřit na svatbě, jak si svatbu zařídit a také nějaké svatební DIY. Protože každý chce ušetřit, no ne?

 

Faberlic BeautyBox recenze sorbet jolieRecenze

Už podle názvu vás může napadnout, že půjde o recenze. Ale čeho?

Toho, co mám ráda. Čekají vás recenze kosmetiky, knih a kuchařek, ale také deskových her, protože tohle všechno je součástí mého života. Často se mě ptáte také na recenze domácích spotřebičů a bílé techniky. Nebojte, i to chystám!

 

Všechny recenze jsou autentické a navíc k nim fotím i reálné fotografie.