Líbí se vám food blog Bruneta v kuchyni? Chcete navázat spolupráci? Představte mi svůj projekt!

Jak pracuji?

Každou nabídku na spolupráci si důkladně projdu a pečlivě ji zvážím. Pokud se rozhodnu o spolupráci, tak je to proto, že se mi líbí váš produkt, služba nebo projekt a ztotožňuji se s tím. Vždy dbám na upřímnost, férovost a slušné jednání.

  • Na Instagramu označuji spolupráci pomocí #spoluprace a označuji danou firmu.
  • Na spolupráci upozorňuji přímo v textu příspěvků na blogu i na sociálních sítích.
  • V recenzích jsem vždy upřímná.

Recenze knih

Nejsem chodící reklama

Mnoho blogerek (a nejenom jich) si zakládá blog nebo sociální sítě za účelem dostat produkty zadarmo a vydělat si peníze bez práce. Takové blogerky tvoří obsah jenom proto, aby zaujaly firmy. Většinou se nebojí porušování pravidel, lživých recenzí a ani nákupu fanoušků. Nejsem chodící reklama, takže takový styl u mě opravdu nehledejte. Pokud se na spolupráci domluvíme, můžete si být jistí, že o vaše produkty či služby budou mít zájem opravdoví zákazníci. Nejsem Agáta, která zvládne za den doporučit 5 šamponů a 3 vysavače. 🙂

Možnosti spolupráce

  • Barterová spolupráce – recenze produktu nebo služby s umístěním odkazů na blog Bruneta v kuchyni a na sociální sítě s označením, že se jedná o spolupráci.
  • Vložení daru do soutěže – chcete podpořit blog Bruneta v kuchyni nějakým dárkem do soutěže? Není problém, soutěž přizpůsobím tak, aby korespondovala s výhrou i mým blogem a ráda vás označím na blogu i na sociálních sítích.
  • Nabídka speciálního slevového kódu – můžeme se domluvit i na speciálním slevovém kódu pro mé čtenáře.

Jaké spolupráce nepřijímám

  • Psaní o produktu nebo službě bez možnosti vyzkoušení. Nechápejte mě špatně, ale nechci svým čtenářům lhát o účincích, když si to nemůžu ověřit.
  • Pokud čekáte neupřímné recenze, u mě bohužel tento přístup neuspěje.
  • Spolupráce s nefér jednáním.

Dosavadní spolupráce

barterová spolupráce Smart-Press

Smart Press – české nakladatelství

České nakladatelství Smart Press vydává originální české kuchařky a další výjimečné knihy zaměřené na zdravý životní styl a tvoření. Najdete u nich i knihy pro děti a beletrii. Na mých stránkách můžete najít recenzi na velice oblíbený Tradinář, se kterým může tvořit celá rodina. Ale také knihy zaměřené na jídlo. Láska prochází kuchyní nabízí spousty receptů na jedlé dárky pro celou rodinu i přátelé včetně rad na dárkové balení.

Přečtěte si recenze na knihy Tradinář, Láska prochází kuchyní a Dej tělu šanci.

 

scarletts-milkshake spolupráce

Scarlett’s milkshake – ručně tvořené vlasové doplňky

Ty nejlahodnější vlasové doplňky nejenom ve vintage stylu najdete u Scarlett’s milkshake. Originální motivy, precizní zpracování a ruční výroba s láskou k pin-up stylu. Svůj vysněný Milshake si u ní najde bruneta, blondýna i zrzka. A nejlepší na tom je, že po tomto Milkshake nepřiberete!

 

barterová spolupráce bruneta v kuchyni

Čisté dřevo – e-shop, který voní dřevem

Zakladateli projektu jsou dva kamarádi Tomáš a Tomáš, kteří milují práci se dřevem. Na e-shopu Čisté dřevo najdete nejbohatší sortiment dřevěných produktů od vařečky, přes dřevěné bedýnky na uskladnění ovoce a zeleniny až po dřevěné dekorace, které zútulní váš domov. Na zakoupené produkty si můžete nechat vypálit nebo vygravírovat vzkaz nebo informaci. V rámci spolupráce jsem si nechala vytvořit svatební srdce na snubní prsteny, ale také jsem vyzkoušela dřevěné bedýnky, do kterých dávám ovoce, zeleninu, pečivo a další věci. Za mě mohu doporučit!

Kontaktujte mě

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte mě přes e-mail: cernasabca (zavináč) email.cz nebo přes Instagram @brunetavkuchyni.