Faberlic BeautyBox recenze sorbet jolie
| |

Recenze: Vůně Faberlic od Evelyne Boulanger a Delphine Lebeau

Od společnosti Faberlic nakupuji pro sebe a své blízké již delší dobu. Ale pořád zkouším nové a nové věci. Mezi posledními novinkami jsem našla i tři parfemované vůně Faberlic BeautyBox z dílny známých francouzských parfumérů. Každé aroma je něčím jedinečné a osobité a každé má svou vlastní stylovou barvu flakonku.

Pojďte se na ně podívat trochu blíže. Tady jsou recenze!

Recenze vůně BeautyBox #Sorbet Jolie

objem: 30 ml • trend: ovocně-květinová, pudrová • cena: 169 Kč • kde koupit: u konzultantů Faberlic

Faberlic BeautyBox recenze sorbet jolie

Začnu nejdříve s vůní Faberlic #Sorbet Jolie, kterou speciálně pro značku Faberlic vytvořila slavná francouzská parfumérka Evelyne Boulanger. Designéři ladili flakonek do zelené barvy, která má evokovat letní sorbet.

Vůně #Sorbet Jolie je ovocně-květinová s lehkým pudrovým nádechem. Jejím základem je cedrové a santalové dřevo, pižmo a ambrette. Tóny srdce tvoří fialka, magnolie a hrušková zmrzlina a ve vysokých tónech najdete svěží zelené tóny a zmrazené plody.

Po nanesení vůně z ní jde cítit spíše pudrová vůně s lehkým nádechem květin. Později se ale rozvine hruškový podtón a vůně se změní. Jde z ní cítit hrušková zmrzlina. A tu já opravdu můžu. Za mě se tato dámská parfemováná voda hodí spíše na denní nošení a nejvíce vhodná je na jarní a podzimní období.

A jak dlouho vůně vydrží? Je to parfemovaná voda, takže nemůžete čekat celodenní výdrž. Faberlic #Sorbet Jolie mi vydržela asi 4 hodiny. Takže pokud ji chcete cítit po celý den, vezměte si ji do kabelky s sebou.

Recenze vůně Faberlic BeautyBox #Boom Couture

objem: 30 ml • trend: ovocná, sladká • cena: 169 Kč • kde koupit: u konzultantů Faberlic

parfém od Delphine Lebeau

Po ledové vůni přejdeme k mnohem sladší ovocné vůni Faberlic #Boom Couture, kterou pro změnu pro Faberlic vytvořila francouzská parfumérka Delphine Lebeau. Tato parfemovaná voda je mnohem ženštější, což jde vidět nejenom na samotném aroma, ale také na flakonku. Růžový flakon s nápisem #Boom Couture a rozprašovačem ukrývá ovocnou nálož. Základ je tvořen pižmem a cedrovým dřevem, vysoké tóny ukrývají bergamot, ostružiny, lesní jahody i sladké zahradní jahody. A tóny srdce tvoří frézie, květy gardénie tahitské a sladká vůně vanilkové orchideje.

Faberlic #Boom Couture je mnohem jemnější a sladší, takže skvěle padne romantickým duším, ale udělá radost i milovnicím květin a vanilky. Perfektně se hodí na jarní i letní období, protože vás i vaše okolí zaplaví různorodou škálou ovoce.

A jak dlouho vydrží? Stejně jako u předešlé vůně se jedná o parfemovanou vodu, takže výdrž není celodenní. Ale přijde mi, že její aroma cítím déle než u předešlé ledové varianty.

Recenze vůně Faberlic BeautyBox #Bel Ange

objem: 30 ml • trend: květinová • cena: 169 Kč • kde koupit: u konzultantů Faberlic

Faberlic má ještě další 3. vůni z řady BeautyBox. A tou je květinová parfemovaná voda #Bel Ange. Tu bohužel nemám doma, ale z recenzí vím, že si ji zamilují hlavně milovnice květin. Vysoké tóny tvoří bergamot a liči, tóny srdce zastupují květiny (konvalinka, magnolie, krokus, květy třešně, klikva) a červený rybíz. A základem je pižmo, ambra, cedr, kašmírové a růžové dřevo. Pokud tedy chcete vonět jako čerstvě uvázaná kytice květin, tak rozhodně zvolte tuto variantu s tyrkysovým flakonkem.

Znáte vůně Faberlic ze série BeutyBox? Máte některou doma? Pochlubte se!

Podobné články

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *