recenze vlasové řady Faberlic Arisu
| |

Japonská řada Faberlic Arisu pro krásné vlasy

Kdo mě zná osobně, tak ví, že zkouším všechno možné od makeup, přes čistící prostředky do domácnosti až po vlasové produkty. Když jsem viděla v katalogu Faberlic novinku s názvem Arisu, musela jsem ji prostě mít. A samozřejmě vyzkoušet.

Japonské krásky jsou známé po celém světě – mají hladkou a zářivou pleť a dokonalé vlasy. Vždycky když vidím filmy s Japonkami, obdivuji jejich krásné dlouhé a rovné vlasy dokonalé v každém případě. Ty moje občas vypadají jako vypelichaný chemlon a kroutí se i když je perfektně vyžehlím.

Proto když vznikla řada Arisu, chtěla jsem ji vyzkoušet.

Faberlic Arisu Sakura šampon

Faberlic Arisu: 3 rituály krásy z Japonska

Spoluprací Faberlic a Tsuno vznikly celkem 3 rituály krásy – Výživa, Detox a Regenerace.

Výživa s květem sakury

Růžová řada Arisu obsahuje výtažek z japonské třesně sakury a díky tomu vyživuje a hydratuje vlasy. Sakura je totiž perfektním zdrojem antioxidantů, vitamínů, minerálů a organických kyselin pro zdravé a krásné vlasy.

Detox s vulkanickým popelem

Pokud často používáte stylingové přípravky nebo máte mastné vlasy, sáhněte spíše po detoxikační řadě s vulkanickým popelem. Na tuhle řadu jsem obzvláště zvědavá, protože vulkanický popel má velmi silnou absorpční schopnost. Šampon díky tomu dokáže zlikvidovat zbytky stylingových přípravků a mazu, a to i na pokožce hlavy a nejenom na vlasech.

Regenerace s lotosem

Kdo má barvené vlasy? Já se hlásím! Pro barvené a vlnité vlasy je určen regenerační japonský silák s lotosem. Lotos je známý díky svým vyživujícím a obnovujícím schopnostem. Vlasy jsou zregenerované, vyhlazené a vyživené. Jo a mají přirozený lesk.

Vyzkoušela jsem Faberlic Arisu Sakura

Já si pro sebe asi dva měsíce zpět objednala právě růžovou řadu Faberlic Arisu s květem Sakury. Mám jemné vlasy pod zadek, takže jsou sušší a potřebují důkladnou výživu. A i když jsem přemýšlela nad Regeneraci s lotosem, nakonec jsem přeci jen zvolila Výživu. Protože to mé vlasy hlavně v takovém počasí potřebují nejvíce.

Šampon i balzám mají sjednocené růžové balení, které skvěle padne do ruky. Hodně se mi líbí příjemná vůně šamponu i balzámu. A hned po prvním použití bylo vidět, že jsou vlasy krásně lesklé. Teď po 2 měsících musím přiznat, že vypadají vlasy mnohem lépe na pohled i na omak. Jsou lesklé, vyživené a hladké. Nejsem sice Japonka, ale krásu jejich vlasů jsem objevila.

Japonská řada Arisu pro krásné vlasy

Zeptala jsem se na názor i Senior ředitelky společnosti Faberlic, která vyzkoušela růžovou Arisu řadu a také detoxikační šampon s uhlím.

Mám vlasy hodně dlouhé, u kořínků rychle se mastící, konce naopak zničené, hledala jsem šampon, který by mým vlasům dodal jak péči, tak objem. Používám často pudr na vlasy či suchý šampon, proto jsem si vybrala z řady Arisu jako první detoxikační šampon s uhlím, bohužel během dne se mi vlasy pocitově mastily a konečky byly rozlítané, nesedl mi. Pak jsem si tedy objednala růžový Arisu včetně kondicionéru a tato varianta mi sedla moc, vlasy jsou hustější po celý den a krásně se lesknou.

Weru Jelšová, senior ředitelka ve společnosti Faberlic

Nevybrali jste si? Mrkněte i na další recenze kosmetiky.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *