Na slovíčko s pin-up girl Scarlett's Milkshake
|

Na slovíčko s pin-up girl Scarlett’s Milkshake

Pin-upky a nejenom ony rády používají různé doplňky do vlasů. Já jsem při svém pátrání po nových čelenkách a šátcích narazila právě na úžasnou pin-up girl Scarlettalthea.pinup a na její značku Scarlett’s Milkshake.

Představte si ty nejlahodnější vlasové čelenky a fascinátory se zábavnými i klasickými motivy v mnoha barvách. Ať už hledáte jednobarevný styl, šťavnaté ovoce, roztomilé zvířecí motivy, romantické květiny nebo svůj oblíbený halloweenský motiv, u Scarlett’s Milkshake si rozhodně přijdete na své.

Na slovíčko s pin-up girl Scarlett’s Milkshake

Šikovná tvůrkyně, maminka, pin-up girl modelka, a hlavně krásná a éterická žena! Tak bych jednou větou mohla shrnout tvůrkyni Scarlett’s Milkshake já, ale co nám o sobě řekne sama Scarlett?

Můžeš se pár větami představit čtenářům? Kdo jsi a co Tě zajímá?

Ahoj, 

jsem Scarlett a vyrábím pro vás ty nejlahodnější milkshaky, které se dají nosit. Většina z nás má ráda sladké, ale to má jednu velkou nevýhodu. Po sladkém se tloustne. A tak se často omezujeme a pak jsme smutné a stejně většinou neodoláme. Ale po mých mléčných koktejlech rozhodně ne! Naopak, budete v nich ještě krásnější. Vyrábím vlasové doplňky v retro stylu pro každou mlsnou dámu, která by ráda dodala svému outfitu tu pomyslnou třešničku na milkshaku.

To máš pravdu – sladké bez výčitek chce přeci každá žena. Co tě vedlo k tvoření pin-up vlasových doplňků? 

Vždy mě bavilo vytvářet. Prakticky cokoliv, co aktuálně chci nebo potřebuji.  Ať už je to obojek pro psa, ušít něco pro miminko, zrestaurovat starý nábytek… Perfektně si u toho odpočinu a načerpám energii. Jenže trh už je přeplněn těmito produkty od mnohem šikovnějších profesionálů a já chtěla něco vlastního, něco, co tu chybí, nebo alespoň tu není ve stylu, který by se líbil mně. Něco, co sama využiji a vím, že by se pro to našly zákaznice. A tak vznikl nápad s retro doplňky do vlasů. Už jsem ho měla v hlavě pár let, ale až teď na rodičovské jsem se rozhodla si podnikání vyzkoušet. 

pin-up doplňky do vlasů

A jak tě napadl zrovna název Scarlett’s Milkshake?

Dříve jsem tančila burlesku a Scarlett bylo mé umělecké jméno a zná mě pod ním dost lidí. Já na něj vlastně i slyším. 😀 A pak jsem si říkala, co by bylo atraktivní pro pinupky, co by mohlo reprezentovat mou značku a zároveň by bylo originální? Milkshake byl jasná volba. Vždyť já sama jsem si zařídila kuchyň ve stylu amerického bistra z 50. let a z komunity pinupek vím, že nejsem jediná.

Pro koho jsou Tvé lahodné doplňky do vlasů určeny a kde všude si je mohou pin-up girls nebo jiné zájemkyně zakoupit?

Mé doplňky jsou určeny naprosto každému, kdo má vlasy. Bohužel bez nich by to nedrželo. Ale třeba mě něco napadne. 😀 Zakoupit, případně objednat si vlastní originální vlasový milkshake zájemci mohou momentálně na mém IG, FB a fleru. Až si na ně vydělám, ráda bych měla i vlastní stránky.

Z Tvého Instagramu vím, že jsi aktuálně na mateřské dovolené a mateřství si náramně užíváš, a to dokonce stylově. Kolik času věnuješ tvoření? 

Přísahám, že jsem nevěřila, když mi lidi tvrdili, že s miminem není na nic čas. Říkala jsem si, že si vymýšlí a schválně mě straší… Sice teď nemám čas na teplou kávu a z hodinových koupelí se staly 3minutové sprchy, ale rozhodně jsem nechtěla být jedna z těch matek s mastnými vlasy a v teplákách. A tak se alespoň párkrát do týdne pěkně učešu a obleču, abych se pořád cítila jako já. 

Čas na tvoření mám pouze v noci, když dítě spí. Takže tak dvě hodiny. Doufám, že se to časem zlepší. Přezdívka mého miminka je Gremlinek. Nechtějte ji naštvat! Nekrmte po půlnoci a nenámačejte.

pin-up girls

Na tvých stránkách najdeme označení jednotlivých doplňků jako snoodshake, bowshake, twistshake, turbanshake, freakshake a další. Jaké jsou mezi těmito doplňky rozdíly? 

Název reprezentuje druh doplňků z anglických slovíček. Snood je síťka na vlasy, bow mašle, twist je překřížený, freakshake bylo označení pro halloweenskou kolekci.

Velmi mě potěšilo, že sis objednala vlasové doplňky těmi názvy, takže je šance, že se to uchytí.

Doplňky mají skvělé, a hlavně aktuální motivy. Kde získáváš inspiraci pro svou tvorbu?

Má tvorba má v sobě trochu burlesky, pinup stylu a eleganci starých časů.

A teď pár posledních otázek přímo na Tebe. Jaké motivy oblečení nebo doplňků máš Ty osobně nejraději? 

Já osobně mám ráda jednobarevné minimalistické oblečení v retro stylu, které můžu oživit zajímavým účesem a stylovými doplňky. Vzhledem k tomu, že jsem dost potetovaná, tak si ve vzorech připadám moc přeplácaná.

Doufám, že se vám rozhovor líbil. A pokud máte zájem o vlasové doplňky, mrkněte na Instagram Scarlett’s Milkshake, Facebook Scarlett’s Milkshake nebo na Fler. Líbil se vám článek? Mrkněte i na další lifestylové články, ať jste v obraze.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *