Kocourkov Pokoj U Piráta
| | |

Kocourkov v Pekle Čertovina – přespání jako v pohádce

V minulém cestovatelském článku jsem vás vzala na čertovský program v Pekle Čertovina. A dnes vám něco povím o místním ubytování v pohádkovém hotelu Kocourkov.

Kocourkov v Pekle Čertovina

Hotel Kocourkov je součástí resortu Peklo Čertovina a můžete v něm přespat na jednu noc, užít si pohádkovou dovolenou se svou rodinou nebo zažít romantický pobyt ve dvou. My s přítelem jsme tu strávili naše výročí díky romantickému pobytu na jednu noc.

Co je v tomto hotelu tak jiné? Rezervovat si můžete jeden ze 14 originálních pokojů!

Každý pokoj je unikát

Ubytovat se můžete v některém ze 14 pokojů. A každý pokoj je unikátní!

Všechny komůrky vynikají svým precizním originálním zpracováním. Pokoje spojuje krásná řemeslná práce uměleckých truhlářů a ruční malba propracovaná do nejmenšího detailu. Jaká témata v Kocourkově můžete najít? Milovníky ryb určitě potěší pokoj s názvem U Rybáře. Pokud jste si v dětství hráli na indiány, rozhodně oceníte komůrku Western. Každá princezna chce určitě přespat na hradě. Ještě nechápete? Každý pokoj má své téma a dekorace v určitém stylu. Najdete tu Western, Alcatraz, Hrad, Safari, Letiště, Čapí hnízdo, Autosalon, ale nechybí ani pokoje U Rybáře, U Ježibaby, U Myslivce, Na Statku, Na Nádraží, U Mlynáře nebo U Piráta. A právě v pokoji U Piráta jsme s přítelem spali.

Jak se spalo U Piráta v hotelu Kocourkov

Já i přítel máme rádi pirátskou tématiku, takže byl výběr pokoje snadný. Pokoj U Piráta byl doslova dechberoucí. Malou chodbou jsme prošli do našeho pokoje s kuchyňkou. A hned při příchodu jsem si vzpomněla na pirátské „Hohoho, pirátský život mám rád…“  

V pokoji byl gauč a jako konferenční stolek nám sloužila vyřezávaná dřevěná truhlice. Dvoupatrová postel vypadá jako stará pirátská kocábka a v pokoji nechyběla ani vyřezávaná výzdoba v podobě dřevěné lebky. Detaily byly opravdu vyladěné, protože malba připomínala rozbouřené moře a opuštěný ostrov, a bárku zdobily typické lodní motivy – dalekohled, mapy pokladu, skleněné lahve s rumem (bohužel bez rumu), olejová lampa a další dekorace. 

A vzhledem k tomu, že oba pracujeme pro e-shop se sanitární keramikou, tak nás zajímala i koupelna. A byla božská! Přiznám se, že takovou koupelnu bych doma opravdu chtěla. Dřevěná masivní deska laděná do pirátského stylu, dvě umyvadla na desku a ladící umyvadlové baterie od italského výrobce Paffoni. Nechyběla ani dětská dřevěná stolička pro případ, kdybyste s sebou měli děti.

A ani milovníci techniky nebyli ošizeni. Spodní i vrchní patro postelí mělo svou vlastní televizi, což je ideální, když jedete v partě lidí nebo berete na dovolenou své děti. Každý se může dívat na to, co chce 🙂

Telku jsme našli i na balkoně, který se nacházel přes chodbu. Ano, každý pokoj měl svůj vlastní balkon. A samozřejmě vyladěný do stylu pokoje. Na tom našem byl dřevěný dalekohled pro každého piráta.

Hodnocení Kocourkova v Pekle Čertovina

Pokoj byl opravdu nádherný a rozhodně doporučuji všem jako perfektní pohádkový zážitek. Pokud ale plánujete delší dovolenou s rodinou, nejspíš vás cena pokojů moc nepotěší. Jedna noc o víkendu vás totiž přijde na 4 590 Kč. Za celý víkend zaplatíte 9 100 Kč.

Doporučuji sledovat Slevomat nebo stránky Peklo Čertovina a vyčíhat si nějakou výhodnou akci.

Důležité info na závěr

  • Kde najdete Kocourkov: Medkovy kopce, okres Chrudim, východní Čechy
  • Cena ubytování všední den: 3 090 Kč / 1 noc, 5 890 Kč / 2 noci
  • Cena ubytování víkend: 4 590 Kč / 1 noc, 9 100 Kč / 2 noci
  • Web: Peklo Čertovina

Podobné články

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *