recenze adventní kalendář REVOLUTION
| |

Recenze: Objevte kosmetický adventní kalendář Revolution

Makeup Revolution je britská značka dekorativní kosmetiky, která se zaměřuje na poměr kvality a příznivé ceny. Od Revolution mám doma několik paletek očních stínů a také pár rtěnek. Když jsem viděla na internetu kosmetický adventní kalendář Revolution 2020, musela jsem ho mít!

Když mi po pár dnech od objednávky dorazil balíček s adventním kalendářem Revolution domů, dychtivě jsem ho otevřela. A byla jsem nadšená.

Design adventního kalendáře Revolution

Velikost adventního kalendáře je 34 × 25 cm, takže se vám v klidu vejde i na poličku s kosmetikou, pokud tam uděláte trochu místa. Makeup Revolution sází na tmavý design s kombinací bronzové barvy, což vypadá luxusně a elegantně.

Každý produkt má vlastní vánoční krabičku. Některé krabičky jsou bronzové a jiné krabičky jsou černé, ale mají bronzové hvězdičky, takže k sobě krabičky perfektně pasují.

kosmetický adventní kalendář

Kosmetická nálož

Na pravém horním rohu kalendáře najdete vyobrazení všeho, co najdete v jednotlivých krabičkách. To je super, protože nekupujete zajíce v pytli a víte, co využijete a co darujete dál. Ale aby byla zachována špetka překvapení, není nikde zobrazeno, co vás, jaký den čeká. Za mě super kombinace, protože mám ráda překvapení a kdybych přesně věděla, co jaký den bude, tak mi přijde kalendář zbytečný. No, ne?

kosmetika makeup revolution

Pokud přeci jenom patříte mezi nedočkavce, můžete se podívat na zadní stranu, kde máte přesně popsáno, jakou kosmetiku v daný den najdete. Včetně povinných údajů o expiraci kosmetiky.

V adventním kalendáři Revolution najdete celkem 25 kosmetických produktů a vychytávek. Proč 25? Protože je kalendář univerzální jak pro Čechy, tak pro jiné země, kde jsou Vánoce až 25.12. To ale rozhodně nevadí, protože pokud budete zklamaní u stromečku, víte, že vás čeká poslední kosmetický produkt z adventního kalendáře Revolution.

kosmetický adventní kalendář

Co můžete v kalendáři najít?

Jak už jsem se zmiňovala, uvnitř najdete 25 produktů a vychytávek pro každodenní líčení. Nechybí několik paletek očních stínů, produkty na rty, ale také několik štětců a gumička do vlasů.

V adventním kalendáři Revolution najdete 1 velkou paletku očních stínů, 1 menší paletku s třpytivými očními stíny, 2 krémové mono oční stíny, 2 linky na oči, gel na obočí a několik tužek na obočí. Nechybí ani podkladový základ na oči a také několik produktů na rty – 2 Jelly glossy na rty, 2 matné rtěnky a 2 lesky na rty. V balíčku je také tvářenka, rozjasňovač, gumička do vlasů a několik exkluzivních štětců.

Nechybí ani zrcadlo, abyste dámy viděly, jak jste krásné.

Jak vidíte, nerozbaluji kalendář a neukazuji vám co v něm nadejte. Důvod je jednoduchý – nechci kazit překvapení těm, které mají kalendář už doma a chtějí překvapení.

Milujete kosmetiku jako já? Nezaujal vás kosmetický adventní kalendář Revolution? Mrkněte na recenzi adventního kalendáře NYX Professional Makeup.

Vyplatí se adventní kalendář Revolution?

Za mě rozhodně ano! Revolution Advent Calendar 2020 stojí okolo 1 400 Kč a najdete v něm 25 produktů. Některé jsou běžně k dostání, ale většina z nich je exkluzivních. To znamená, že nejsou volně k dostání a jedná se o speciální dárkovou edici. Každý produkt vychází tedy na cca 56 Kč, což je super.

Myslím, že kosmetický adventní kalendář je i pěkným dárkem pro malé i velké parádnice. Chcete raději darovat ověřenou kosmetickou sadu? Podívejte se na Heureku.

 

Podobné články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *