kaki vločky ve skleničce
RECEPTY,  Snídaně a brunch

Recept: Kaki vločky ve skleničce – rychlá snídaně s sebou

Vzhledem k tomu, že snídám v práci, připravuji si snídaně s sebou. Dnes vám ukážu tip na rychlou fitness snídani do skleničky, kterou si můžete vzít s sebou – Kaki vločky ve skleničce.

Příběh receptu

Už je to rok, co „snídám“ léky na štítnou žlázu, po kterých nemůžu půl hodinky jíst. Ale i přesto si pravou snídani neodepřu. O víkendu si užívám snídaňový rituál a připravuji si lívanečky nebo vafle. Ale v týdnu to skrz práci moc nestíhám. Snídám v práci, ale snídani si poctivě připravuji večer předtím.

Oblíbila jsem si rychlé fitness snídaně do skleničky, které si můžu vzít s sebou a sníst i během své pracovní doby. Dnes vám ukážu recept na mou oblíbenou ovesnou kaši přes noc s výborným a úžasným kaki ovocem. Proč zrovna kaki ovoce? No, důvodů mám hodně:

  1. Právě je sezóna kaki ovoce.
  2. Kaki ovoce posiluje imunitní systém.
  3. Kaki pomáhá se správným zažíváním a spalováním tuků.
  4. Ovoce Bohů dodává energii.
  5. Se skořicí je kaki prostě neodolatelné!

Dost povídání! Snídaně Bohů je tady! A kdyby vás přeci jen zajímalo více informací o tomto exotickém ovoci, mrkněte na můj článek Poznejte exotické Kaki ovoce. Víte, jak jíst ovoce Bohů?

Kaki vločky ve skleničce

obtížnost: snadné • doba přípravy: cca 5 minut + noc v ledničce • počet porcí: 1 porce

Kaki vločky ve skleničce

Ingredience

Jak připravit kaki vločky ve skleničce?

Do uzavíratelné sklenice jsem nasypala 5 polévkových lžic ovesných vloček. Na ně jsem vylila kelímek bílého jogurtu a opravdu trochu medu. Na jogurt jsem dala nakrájené kaki ovoce, které jsem posypala skořicí. Takto připravenou směs jsem zavřela a dala na noc do lednice.

Ráno jsem přisypala na směs chia semínka, zavřela sklenici a vzala ji do práce.

Vyzkoušejte také moje recepty z kaki ovoce:

Skořicové kaki pyré hotové za 5 minut

Kaki chia pudink – lahodná snídaně nebo svačinka s sebou

Jsem milovnice dobrého jídla a pití. Ve volném čase ráda vařím, vytvářím recepty, tvořím a užívám si života. Vím, že nikdo není dokonalý, ale věřím, že každý může být šťastný.

3 komentáře

Komentujte

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

error: Pozor: Obsah je chráněn proti zneužití